Haber

23 Nisan Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 23 Nisan Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, şansına güvenenlerin favori oyunu Baht Balo’da haftanın son çekilişi bu akşam 23 Nisan Pazar akşamı yapıldı. Milli Piyango yetkilileri ve noterlerin hazır bulunduğu akşam saat 20.00’de inceleme başlatıldı. 23 Nisan Pazar Şans Topu sonuçları Milli Piyango resmi internet sitesinde açıklanacak. Peki 23 Nisan Pazar günü Şans Topu kazandıran numaralara ne oldu? 23 Nisan Pazar Baht Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 23 Nisan Baht Balosu sonuçları…

23 Nisan Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango tarafından Çarşamba ve Pazar akşamları düzenlenen Baht Top çekilişinde haftanın son karşılaşması gerçekleşti. Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde 23 Nisan Pazar günü saat 20:00’de canlı olarak gerçekleştirilen Şans Topu çekilişinde 5+1’i kazanan belli olacak. 23 Nisan Baht Topu sonuçları açıklandı ve kazanan numaralar Milli Piyango resmi internet sitesinde açıklandı. 23 Nisan Baht Balosu çekiliş sonuçları için haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

23 Nisan Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

23 Nisan Pazar Baht Ball’da kazandıran numaralar; 9, 22, 26, 27, 28, 12 oldu. 5+1’i alan olmazken 3.008.677,89 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

23 NİSAN BAHT TOP SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

haber-yayladagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu