Ekonomi

Odeabank, dijital kanallardan müşterisi olan Odeliler için hafıza ormanı oluşturacak

Odeabank, TEMA Vakfı aracılığıyla yeni bir projeye daha imza atıyor. Proje kapsamında Odeabank, dijital kanallardan bireysel müşteri olan her Odea müşterisi için TEMA Vakfı’na birer fidan bağışlayarak doğaya verdiği desteği taçlandırıyor. Odeabank projesi ile 2023 yılında dijital kanallardan bireysel müşteri olanlara,  TEMA Vakfı aracılığıyla  Malatya Aşağıulupınar Ağaçlandırma Alanı’na fidan bağışlanarak 10 bin fidanlık hatıra ormanı oluşturulacak. İlerleyen yıllarda bireysel müşteriler için yeni hatıra ormanları oluşturulmaya devam edilecektir.

MÜŞTERİLER Birikimlerine değer katmanın yanı sıra hayatın her alanında katma değer yaratmayı hedefleyen Odeabank, TEMA Vakfı ile hayata geçirdiği yeni bir projeyle çevreye olan duyarlılığını ve sürdürülebilirliğe verdiği değeri bir kez daha vurguluyor. Müşteri odaklı yaklaşımını “Yatırımın merkezindesiniz” mottosu ile vurgulayan Odeabank, artık “Doğanın merkezindesiniz” diyerek Odeabank’ın bireysel müşterilerine dijital kanallardan da hizmet vermektedir. TEMA Vakfı aracılığıylaMalatya Aşağıulupınar Ağaçlandırma Alanı’na 10 bin fidan bağışlayarak hatıra ormanı oluşturuyor.

Proje hakkında açıklama yapmak Odeabank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gürcan Kırmızıdedi ; “Odeabank olarak, TEMA Vakfı aracılığıyla hayata geçirdiğimiz bu anlamlı proje kapsamında, dijital kanallarımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra müşterilerimizle el ele vererek çevreye olan sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. Projemiz ile 2023 yılında Malatya Aşağıulupınar Ağaçlandırma Alanı’nda hatıra ormanı oluşturacağız. İlerleyen yıllarda da yeni hafıza ormanları oluşturma çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kemah-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu